Služby

Kosmetické služby

Magda Michlová - přírodní kosmetický salon v Praze

První hýčkání

Jdete ke mně poprvé? A nevíte, která služba je pro vás ta pravá? Právě tato! Objednejte se, já vám zavolám a spolu to vymyslíme.


Magda Michlová - kosmetika Praha

Celostní péče

Ošetření pro ženy, které si chtějí k dokonalé pleti dopřát i meditaci, hloubkovou relaxaci, práci s energiemi a záměry, vůně nebo očistu nejen pleti, ale i duše.

Proces, ve kterém se budeme věnovat postupně vaší pleti, hloubkovému čištění a regeneraci přírodní kosmetikou. Pak se zaměříme i na vaši duši. Uklidníte svou mysl a uvolníte se. Díky tomu se rychle dostanete do stavu hluboké relaxace.

Mozkové vlny se zpomalí a  tělo pod mým dotykem uvolní emoce, omezení a bloky, zastaralé vzorce chování a myšlení. Otevírá se vědomí, uvolní se negativní myšlenky. Je to jako když z harddisku počítače vymažete soubory, které již nepotřebujete.
Budete se cítit jako žena, která může úplně cokoli

Doba trvání ošetření je 120 – 150 min.

Je pro vás u kosmetiky důležitá hluboká relaxace, meditace a dlouhá masáž dekoltu obličeje a šíje? Vnímejte péči všemi smysly – dotek, vůně přípravků i esenciálních olejů, barvy – vše sladěno do harmonického celku podporující záměr a Vaše potřeby

Nebo si chcete vychutnat chvíle, které věnujete jen sama sobě a dovolit si vypnout stále něco řešící mysl?

Užijte si čas sama pro sebe a na mě nechte starosti vaši pleť. Namíchám pro ni koktejl produktů přesně tak, jak bude potřebovat. 

Účinky ošetření se projeví nejen hned po ošetření, ale pokožku nastartujeme tak, abyste doma mohla v péči jednoduše pokračovat.

 

Doba trvání ošetření je 90 min.

Magda Michlová - kosmetika

Kosmetická péče

Ošetření přírodní kosmetikou zaměřené na skvělé výsledky. Vyberte si ošetření klasické s masáží. bez masáže nebo ošetření náctiletých s problematickou pletí.

Pociťujete, že Vaše pleť začíná ztrácet pevnost a pružnost? Chtěly byste mít opět pleť vypnutou,  vyhlazené vrásky a barevně sjednocenou pokožku? Po ošetření bude pleť vypnutá a hydratovaná. Ošetření pro každou řenu, která chce dopřít své pleti výživu i hloubkové čištění.

Díky účinné přírodní kosmetice bude vaše pleť rozzářená a svěží. Hloubkové čištění pleti a hydratace pomůže k účinějšímu působení aktivních přírodníc látek během celého ošetření. Při 20ti minutové relaxační masáži dekoltu a obličeje, díky které se přírodní účinné látky dostanou hlouběji do pokožky, dokonale a hluboce zrelaxujete.

Doba trvání ošetření je 90 min

Trápí vás velké množství mazu, rozšířené a ucpané póry, nebo jen černé tečky a zanesená pleť? Vaši pokožku důkladně vyčistím pomocí ultrazvukové špachtle. Po vyčištění pleť zklidním séry a maskami vhodnými pro Vaši pokožku. Po ošetření budete odcházet se zklidněnou a barevně sjednocenou pletí a nemusíte se obávat žádného zarudnutí ani dalších barevných projevů na pleti. Vaše pleť bude vláčná a již na druhý den uvidíte žádaný efekt.
Ošetření je vhodné i pro aknózní a problematickou pleť trpící lupenkou, růžovkou nebo atopickým ekzémem. Při první návštěvě vše probereme a péči upravíme dle situace.

Doba trvání ošetření je 60 min.

Objevují se na pleti vašich ratolestí černé tečky, rozšířené póry nebo krupička? Nebo už trápí vaši dceru nebo syna akné?
Nečekejte až se vše jestě zhorší. Čím dřív se s problémem začne pracovat, tím lépe. Je jedno, zda je dítěti 11 nebo 20 let, vždy jde o velmi nepříjemné stavy.
Přijďte spolu, posoudím stav a proberu s vámi důležitost domácí péče, možnosti řešení na doma, u mě nebo vám doporučím lékaře. Pokožku budu hýčkat přírodními produkty, které jemně a šetrně ošetří právě dětskou pleť. Dojde k potlačení zánětu, úpravě mazotoku, obnově ochranné kožní bariéry.  Po aplikaci bude pokožka důkladně vyčištěná, zklidněná a hydratovaná. 

Doba trvání ošetření je 60 min.

Magda Michlová - kosmetika

Ostatní péče

Ošetření přírodní kosmetikou zaměřené na skvělé výsledky. Vyberte si ošetření klasické s masáží. bez masáže nebo ošetření náctiletých s problematickou pletí.

Každá žena chce mít upravené a dokonalé řasy i obočí, aby její pohled byl prostě – uhrančivý. Obočí i řasy vám upravím a nabarvím tak, aby měly krásný tvar i správný odstín ladící s vlasy i pletí.

Každá žena chce mít upravené a dokonalé řasy i obočí, aby její pohled byl prostě – uhrančivý. Obočí i řasy vám upravím a nabarvím tak, aby měly krásný tvar i správný odstín ladící s vlasy i pletí. Samostatně pouze k ošetření.

 

Ráda byste měla výrazné řasy, ale nemůžete nebo nechcete používat řasenku? Nechte si zvýraznit řasy a budete mít na 4 týdny vystaráno:-). 
Barvu vybereme podle Vašeho přání nebo potřeb od temně hnědé, půlnoční černé nebo havraní černé, která se bude na sluníčku efektně házet modré odlesky. Sa mostatně pouze k ošetření.

Odstraním chloupky z celé oblasti obličeje (brada, horní a dolní ret, tváře,…), tak jak u Vás bude potřeba a to včetně úpravy obočí.

Doba trvání ošetření je 45 min.

Rozdelvac-web