O mně

Kdo jsem?

    

    RNDr. Magdalena Michlová, PhD.

Rozdelvac-web
elementy1

Pojďme spolu rozzářit Vaši pleť!

Chtěla byste ráno stát před zrcadlem a být spokojená se svou rozzářenou pletí? Cítíte, že nastal čas začít řešit jemné vrásky, červené žilky a jiné neduhy na pleti? Chcete, aby Váš make-up vypadal perfektně a nemusela jste ho během dne tak často kontrolovat? Nebo je zatím vše v pořádku, ale ráda byste začala chodit na kosmetiku už teď, ale nevíte kam?

elementy2

A jak Vám můžu pomoci?

Během své praxe u klientek často vidím, že nerozumí své pokožce nebo si pletou momentální stav pleti
s typem pokožky. Málokdy používají správně své domácí přípravky. A i když používají kvalitní kosmetiku, nemůže pak působit tak, jak má.

Pojďme se spolu naučit řeči Vaší pleti. Vytvoříte si správné návyky, porozumíte své pokožce. Pak můžete i Vy zářit od probuzení až do večera. Pokud byste se chtěla na něco zeptat nebo se něco dozvědět, přidejte se do uzavřené FB skupiny. 

elementy3

Kdo jsem byla dřív?

Studovala jsem chemii na Univerzitě Karlově v Praze. Po škole jsem vyzkoušela práci ve firemním vývoji a výzkumu, později i v akademické sféře, kde jsem se naučila pracovat s rozmanitými přístroji. A protože se jejich fyzikální principy často používají v některých přístrojích používaných v kosmetice vím, které si mám vybrat, abych Vám dopřála nejlepší a zároveň k pleti šetrné ošetření. Stejně tak používám jen takové kosmetické přípravky, které jsou účinné a zároveň bezpečné.

V kosmetickém oboru se pohybuji od roku 2013 a jsem moc ráda, že jsem se z laboratoře (sice od zajímavé, ale dost často osamělé práce) dostala k práci s lidmi.

elementy4

Co Vás u mě čeká?

Před prvním ošetřením si spolu sedneme a popovídáme si u kávičky nebo čaje (pokud Nařízení vlády dovolí). Zjistím stav a typ Vaší pleti a probereme důvody, proč a co se na Vaší pleti děje. Navrhnu ošetření, které bude vhodné pro momentální stav Vaší pleti, ale také bude řešit i Vaše potřeby.

Vysvětlím Vám správné postupy a kroky domácí péče tak, abyste se o sebe mohla doma správně starat. Je to totiž základ Vaší zdravé a krásné pleti!

Na kosmetické ošetření nebo konzultaci se můžete objednat pohodlně i on-line.

Rozdelvac-web

Jak se u mě klientky cítí?

Jestli trochu pokulháváte v sebeláskové péči o sebe, tak vřele doporučuju absolvovat službu Hýčkaná přírodou 🥰 Celou dobu jsem si připadala jako když plavu v moři blaha a jen se občas vynořím na hladinu a zase se ponořím zpátky... 🐬 Stav naprosté blaženosti... A přísahala bych, že křeslo je jen kamufláž pro nadýchaný obláček... ☁️ Co mě ale nejvíc překvapilo? Přemýšlela jsem, kdy naposledy a jestli vůbec někdy, se někdo s takovou láskyplnou péčí dotýkal mého obličeje... A pak jsem si uvědomila, že Magda má obě ruce v mém nedotknutelném prostoru, který je vymezený bradou, vrškem hrudní kosti a oběma rameny a že jsem jí to nejen zapomněla říct, ale že ji dokonce ani nechci praštit! 😲😇 V těle jsem nenašla ani jedinou buňku, která by kladla odpor! A to jsem se fakt poctivě snažila 😁 Kouzlo. Čisté kouzlo ❤️
Radka V.
Dneska naprostá špička - usnula jsem, prošla hlubokou relaxací a odcházela jako jiný člověk. Uklidněná, odpočatá a s dávkou energie na příští dny. Těším se na příště. U Magdy je oáza klidu, každá si vezme, co právě potřebuje a co hledá. To je výjimečné. Magda je unikátní. Děkuju Magdo
Martina M.
Ani neviem, kde začať..☺️ Magda je proste zázračná žena so zázračnými rukami a schopnostami😍. Dnes som bola u nej na kozmetike už po nekolikate, absolvovala som relaxačné ošetrení, sůčasťou ktorého bola aj relaxačná masáž, ktorá bola neskutočná! Cítila som sa, akoby vlny mora doslova masírovali moju tvár, dekolt a krk (boli to Magdine zázračné ruky😍). Takže aj keď som tento rok pri mori sice fyzicky nebola, počas dnešnej návstěvy kozmetiky som mala tu možnosť být hýčkaná morskými vlnami. Odchádzala som odpočinutá, zrelaxovaná, so skvelým pocitom lahkosti a radosti. Velmi som si to opäť užila a uz sa tešim na dalšiu návštevu.
Monika L.
Pokaždé se mi líbí kompletně vše, co paní Magda nabízí. Jsem maximálně spokojená a jako žena jen vzkvétám. Moc děkuji!
Stanislava O.
V minulosti jsem prošla několika kosmetickými salóny. Nemůžu říct, že bych byla vždy nespokojená, ale chyběla mi důvěra. Teď v péči Magdy pociťuji, jak je právě důvěra důležitá. Člověk se může naprosto uvolnit a nechat se opečovávat. Jako vždy jsem byla hýčkána jako princezna. Nejlepší kosmetická péče, jakou jsem kdy zažila. Jinam bych už nešla. Děkuju!❤️ Lucie
Lucie Š.
K Magdě chodím na kosmetiku mnoho let. Kosmetiček jsem vyzkoušela několik a Magda je nejlepší 🙂 Vzhledem k tomu, že vystudovala chemii, věřím, že dokáže velmi dobře vyhodnotit složení produktů. Používá tedy kvalitní kosmetiku. Mám citlivou pleť, proto je to pro mě důležité. Pleťové masky, které používá, mají viditelný efekt již druhý den. Masáž je velmi příjemná. Navíc si kosmetiku vždy užiju :))
Pavla R.
U Magdy se cítím vždy jako doma, dovede navodit příjemnou atmosféru. A s pletí dělá divy.
Kristýna T.
Jsem moc spokojená, vyzkoušela jsem hodně kosmetik, ale pak jsem skončila u Magdy, která mi pomohla. Mám problematickou pleť a už po první návštěvě jsem viděla změnu. Doporučila mi jak o ni pečovat a kosmetické přípravky, které jsou opravdu skvělé. Už bych neměnila.
Monika H.
Rozdelvac-web

Kde mě najdete?

Adresa

Hýčkaná přírodou
Opletalova 27, 3. patro
ADARAYA – centrum zdraví a krásy 
Praha 1

Kontakt

telefon : + 420 736 541 206

e-mail : kosmetika@magdamichlova.cz

Otevírací doba

termíny dle objednání

On-line rezervace

služby můžete objednat zde

Tramvají číslo 3, 9, 14, 24 na zastávku Jindřišská nebo na stanici Hlavní nádraží linkou metra C.

Rozdelvac-web