O mně


RNDr. MAGDA MICHLOVÁ, PhD.


POJĎME SPOLU ROZZÁŘIT VAŠI PLEŤ

Chtěla byste ráno stát před zrcadlem a být spokojená se svou pletí? Cítíte, že nastal čas začít řešit jemné vrásky, červené žilky a jiné neduhy na pleti? Chcete, aby Váš make-up vypadal perfektně a nemusela jste ho během dne tak často kontrolovat? Nebo je zatím vše v pořádku, ale ráda byste začala chodit na kosmetiku už teď, ale nevíte kam?

A JAK VÁM MŮŽ POMOCI JÁ?

Během své praxe u klientek často vidím, že nerozumí své pokožce nebo si pletou momentální stav pleti s typem pokožky. Málokdy používají správně své domácí přípravky. A i když používají kvalitní kosmetiku, nemůže pak působit tak, jak má. Pojďme se spolu naučit řeči Vaší pleti. Vytvoříte si správné návyky, porozumíte své pokožce. Pak můžete i Vy zářit od probuzení až do večera. Pokud byste se chtěla na něco zeptat nebo se něco dozvědět, přidejte se do uzavřené FB skupiny. 

KDO JSEM?

Studovala jsem chemii na Univerzitě Karlově v Praze. Po škole jsem vyzkoušela práci ve firemním vývoji a výzkumu, později i v akademické sféře, kde jsem se naučila pracovat s různými přístroji. Díky tomu rozumím i principům přístrojů, které používám teď při kosmetice. Stejně tak používám jen takové kosmetické přípravky, které jsou účinné a zároveň bezpečné. V kosmetickém oboru se pohybuji od roku 2013 a jsem moc ráda, že jsem se z laboratoře (sice od zajímavé, ale dost často osamělé práce) dostala k práci s lidmi.

CO VÁS U MĚ ČEKÁ?

Před prvním ošetřením si spolu sedneme a popovídáme si u kávičky nebo čaje (pokud Nařízení vlády dovolí). Zjistím stav a typ Vaší pleti a probereme důvody, proč a co se na Vaší pleti děje. Navrhnu ošetření, které bude vhodné pro momentální stav Vaší pleti, ale také bude řešit i Vaše potřeby. Vysvětlím Vám správné postupy a kroky domácí péče tak, abyste se o sebe mohla doma správně starat. Je to totiž základ Vaší zdravé a krásné pleti!

REFERENCE

U Magdy se cítím vždy jako doma, dovede navodit příjemnou atmosféru.
A s pletí dělá divy.
Kristýna Tomiczková
právnička
K Magdě chodím na kosmetiku mnoho let. Kosmetiček jsem vyzkoušela několik a Magda je nejlepší 🙂 Vzhledem k tomu, že vystudovala chemii, věřím, že dokáže velmi dobře vyhodnotit složení produktů. Používá tedy kvalitní kosmetiku. Mám citlivou pleť, proto je to pro mě důležité. Pleťové masky, které používá, mají viditelný efekt již druhý den. Masáž je velmi příjemná. Navíc si kosmetiku vždy užiju :))
Pavla Rachačová
hoteliérka
0 +
kosmetických ošetření
0 +
litrů použitých přípravků
0
let praxe v oboru
adresa

Vršovické náměstí 111/2
Praha 10, 100 00

KONTAKT

telefon : + 420 736 541 206

e-mail : kosmetika@magdamichlova.cz

Otevírací doba

TERMÍNY DLE OBJEDNÁNÍ