Expresní ošetření

První hýčkání

Chcete se objednat na ošetření, ale ještě jste mě nikdy nenavštívila? Nevíte, která služba je pro vás ta pravá? Právě tato! Kouknu na vaši pleť a dám ji přesně tu péči, kterou potřebuje. K Vaší první návštěvě získáte jako BONUS analýzu pleti.

Doba trvání ošetření je 60 min.

Cena služby je 1290 Kč

Ošetření problematické pleti

Ošetření pro ženy, které trápí rosacea (růžovka) v neaktivní fázi, kuperóza, atopický ekzém nebo lupenka a hledají šetrné ale účinné ošetření. Po aplikaci bude pleť zklidněná a barevně sjednocená. Zároveň dojde i k vypnutí, omlazení a hydratovaci pokožky. Během ošetření a následné dny poté dochází k regeneraci kožních buněk. 

Doba trvání ošetření je 60 min.

Cena služby je 1490 Kč

Ošetření aknózní pleti

Trápí Vás akné? Je jedno, zda Vám je 15 nebo 40 let, vždy jde o velmi nepříjemné. Pokožku budu hýčkat přírodními produkty, které jemně a šetrně ošetří Vaši pleť. Dojde k potlačení zánětu, úpravě mazotoku, obnově ochranné produkty speciálně vyvinutými pro aknózní pleť, které tlumí zánět a upravují přirozenou ochranou bariéru pokožky a nastavují správnou hydrataci. Během ošetření bude na pokožku použita světelná terapie modrým světlem, které pomáhá ničit bakterie způsobující akné. Po aplikaci bude pokožka důkladně vyčištěná, zklidněná a hydratovaná. 

Doba trvání ošetření je 60 min.

Cena služby je 1290 Kč

Hloubkové čištění a hydratace

Trápí vás velké množství mazu, rozšířené a ucpané póry, nebo jen černé tečky a zanesená pleť? Vaši pokožku důkladně vyčistím pomocí ultrazvukové špachtle a enzymatického nebo AHA peelingu. Po vyčištění pleť zklidním séry a maskami vhodnými pro Vaši pokožku. Po ošetření budete odcházet se zklidněnou a barevně sjednocenou pletí a nemusíte se obávat žádného zarudnutí ani dalších barevných projevů na pleti. Vaše pleť bude vláčná a již na druhý den uvidíte žádaný efekt.

Doba trvání ošetření je 60 min.

Cena služby je 1190 Kč