Relaxační kúra

První hýčkání

Chcete se objednat na ošetření, ale ještě jste mě nikdy nenavštívila? Nevíte, která služba je pro vás ta pravá? Právě tato! Kouknu na vaši pleť a dám ji přesně tu péči, kterou potřebuje. K Vaší první návštěvě získáte jako BONUS analýzu pleti.

Doba trvání ošetření je 60 min.

Cena služby je 1290 Kč

Hýčkací speciál

Chcete se po ošetření cítit jako po návratu z lázní? Ale také potřebujete vaší pleti vrátit zdraví a sílu? Díky účinné přírodní kosmetice se budete cítit jako v bavlnce – vlastně v hedvábí. Jedinečný pocit zažijete již při čištění pleti pomocí hedvábných kokonů. Hydratovat budeme Vaši pleť fermentovanou kyselinou hyaluronovou v gelu z aloe vera. Vaše pleť bude vyživena a  vy si odpočinete a zrelaxujete během 20ti minutové masáži dekoltu a obličeje. 

Doba trvání ošetření je 90 min.

Cena služby je 1790 Kč

Liftingové ošetření

Pociťujete, že Vaše pleť začíná ztrácet pevnost a pružnost? Chtěly byste mít opět pleť vypnutou,  vyhlazené vrásky a barevně sjednocenou pokožku? Po ošetření bude pleť vypnutá a hydratovaná. Účinky ošetření se projeví nejen hned po ošetření, ale dalších 12 hodin budou v pleti pracovat aktivní látky. Největší efekt nastane druhý den po probuzení, kdy pokožka během spánku zregeneruje. Během ošetření zrelaxujete při 20ti minutové masáži dekoltu a obličeje.

Doba trvání ošetření je 90 min.

Cena služby je 1490 Kč

Hydratační ošetření

Pociťujete, že je Vaše pleť napjatá, jako by Vám byla malá? Trápí Vás ucpané póry? Při dotyku se dokonce může pleť zdát hrubá a pod pokožkou cítíte jemnou krupičku a pokud používáte make-up, jsou vidět na obličeji šupinky? Pak je toto ošetření vhodné právě pro Vás. Během ošetření pleť hloubkově zhydratujeme. Opět se budete cítit komfortně a i Váš make-up bude znovu perfektní. Účinky ošetření se projeví hned po ošetření a pokud dodržíte domácí péči dle mých rad, pleť zůstane dlouhodobě ve formě. Během ošetření zrelaxujete při 20ti minutové masáži dekoltu a obličeje.

Doba trvání ošetření je 90 min.

Cena služby je 1390 Kč