Kosmetické rituály

Celostní očista pleti i mysli

Proces, ve kterém se budeme věnovat postupně vaší pleti, hloubkovému čištění a regeneraci přírodní kosmetikou. Pak se zaměříme i na vaši duši.
Uklidníte svou mysl a uvolníte se.
Díky tomu se rychle dostanete do stavu hluboké relaxace.

Mozkové vlny se zpomalí a  tělo pod mým dotykem uvolní emoce, omezení a bloky, zastaralé vzorce chování a myšlení. Otevírá se vědomí, uvolní se negativní myšlenky. Je to jako když z harddisku počítače vymažete soubory, které již nepotřebujete.
Budete se cítit jako žena, která může úplně cokoli…

 

Doba trvání ošetření je 120 – 150 min.

Cena služby je 2 400 Kč

Harmonizační péče

Je pro vás u kosmetiky důležitá hluboká relaxace, meditace a dlouhá masáž dekoltu obličeje a šíje

Nebo si chcete vychutnat chvíle, které věnujete jen sama sobě a dovolit si vypnout stále něco řešící mysl?

Užijte si čas sama pro sebe a na mě nechte starosti vaši pleť. Namíchám pro ni koktejl produktů přesně tak, jak bude potřebovat. 

Účinky ošetření se projeví nejen hned po ošetření, ale pokožku nastartujeme tak, abyste doma mohla v péči jednoduše pokračovat.

 

Doba trvání ošetření je 90 min.

Cena služby je 1 900 Kč

Hýčkaná přírodou

Chcete se po ošetření cítit jako po návratu z lázní? Ale také potřebujete vaší pleti vrátit zdraví a sílu? Díky účinné přírodní kosmetice se budete cítit jako v bavlnce – vlastně v hedvábí. Jedinečný pocit zažijete již při čištění pleti pomocí hedvábných kokonů. Dopřejeme vaší pleti relaxační masáž, jemné baňkování, rozproudíme lymfu Gua sha kamenem a prokrvíme jadeitovým Face Rollerem. Během 30ti minutové masáže dekoltu a obličeje zapomenete na veškeré starosti všedních dní a dokonale si odpočinete.

Doba trvání ošetření je 90 min.

Cena služby je 1 900 Kč