RELAXAČNÍ OŠETŘENÍ

Relaxační kúra

Chcete se objednat na ošetření, ale ještě jste mě nikdy nenavštívila? Prosím objednejte se
CHCI SE OBJEDNAT – 1 NÁVŠTĚVA. K Vaší první návštěvě získáte jako BONUS analýzu pleti.

Pokud máte pleť aknózní, trpíte rosaceou (růžovkou), máte velké množství červených žilek na pleti nebo už trpíte kuperózou, speciální ošetření pro Vaši pleť najdete v EXPRESNÍCH OŠETŘENÍCH

 

Potřebujete Vaší pleti vrátit zdraví a sílu?Jsou na Vaší pleti již patrné hlubší vrásky, kůže se zdá být málo „hutná“ a začíná být povadlá a málo pružná? Díky účinné přírodní kosmetice se budete cítit jako v bavlnce – vlastně v hedvábí. Jedinečný pocit zažijete již při čištění pleti pomocí hedvábných kokonů. Hydratovat budeme Vaši pleť fermentovanou kyselinou hyaluronovou v gelu z aloe vera. Vaše pleť bude hýčkána a  Vy si odpočinete a zrelaxujete. Obnovíme ochrannou bariéru pleti a podle jejího stavu vybereme potřebné přípravky tak, aby dostala správnou potřebnou péči. Během ošetření a následné dny poté dochází k regeneraci kožních buněk. Během ošetření zrelaxujete při 20ti minutové masáži dekoltu a obličeje.

Doba trvání ošetření je 90 min.

1 790 Kč

Pociťujete, že Vaše pleť začíná ztrácet pevnost a pružnost? Chtěly byste mít opět pleť vypnutou,  vyhlazené vrásky a barevně sjednocenou pokožku? Po ošetření bude pleť vypnutá a hydratovaná. Účinky ošetření se projeví nejen hned po ošetření, ale dalších 12 hodin budou v pleti pracovat aktivní látky. Největší efekt nastane druhý den po probuzení, kdy pokožka během spánku zregeneruje. Během ošetření zrelaxujete při 20ti minutové masáži dekoltu a obličeje.

Doba trvání ošetření je 90 min.

 

1 490 Kč

Pociťujete, že je Vaše pleť napjatá, jako by Vám byla malá? Trápí Vás ucpané póry? Při dotyku se dokonce může pleť zdát hrubá a pod pokožkou cítíte jemnou krupičku a pokud používáte make-up, jsou vidět na obličeji šupinky? Pak je toto ošetření vhodné právě pro Vás. Během ošetření pleť hloubkově zhydratujeme. Opět se budete cítit komfortně a i Váš make-up bude znovu perfektní. Účinky ošetření se projeví hned po ošetření a pokud dodržíte domácí péči dle mých rad, pleť zůstane dlouhodobě ve formě. Během ošetření zrelaxujete při 20ti minutové masáži dekoltu a obličeje.

Doba trvání ošetření je 90 min.

1 390 Kč