Kosmetické rituály

Rituál očisty pleti i duše

Riruál, ve kterém se budeme věnovat postupně vaší pleti, hloubkovému čištění a regeneraci přírodní kosmetikou. Pak se zaměříme i na vaši duši.
Pokud si uvědomujete, že se vám v životě stále opakují ty stejné situace, dělá vám problém to změnit, ale nechcete podstupovat bolestivé procesy, vracet se do situací, které jsou toho příčinou nebo jen jednoduše nevíte jak na to, pak jsem tu právě pro vás. 

Pomocí antistresové a uvolňující techniky Access Bars® jemnými dotyky na vaší hlavě odblokujeme postupně vše, co vás může zbytečně brzdit. Nemusíte se obávat. Nestane se nic, co by bylo proti vaší vůli nebo přirozenosti, jen otevřeme vaší mysl novým možnostem a zrušíme bloky, které se vám během let vytvořily pro vaši „ochranu“. Mozek tak prostě funguje a po některých zkušenostech z dětství vás brání a nechce, abyste se do stejných situací znovu dostaly, ačkoli byste je teď už v pohodě zvládly.

Doba trvání ošetření je 120 – 150 min.

Cena služby je 2 400 Kč

Harmonizační rituál

Je pro vás u kosmetiky důležitá hluboká relaxace a meditace? Potřebujete se ponořit se do svého nitra nebo naopak se proletět Univerzem

Nebo si chcete vychutnat chvíle, které věnujete jen sama sobě a dovolit si vypnout stále něco řešící mysl?

Vše podpoříme esenciálními oleji podle vašeho přání nebo záměru, se kterým přijdete. Harmonizační relaxační hudba vše jen umocní.

Užijte si čas sama pro sebe a na mě nechte starosti vaši pleť. Namíchám pro ni koktejl produktů přesně tak, jak bude potřebovat. Účinky ošetření se projeví nejen hned po ošetření, ale pokožku nastartujeme tak, abyste doma mohla v péči jednoduše pokračovat.


Doba trvání ošetření je 90 min.

Cena služby je 1 900 Kč

Hýčkací rituál

Chcete se po ošetření cítit jako po návratu z lázní? Ale také potřebujete vaší pleti vrátit zdraví a sílu? Díky účinné přírodní kosmetice se budete cítit jako v bavlnce – vlastně v hedvábí. Jedinečný pocit zažijete již při čištění pleti pomocí hedvábných kokonů. Dopřejeme vaší pleti relaxační masáž, jemné baňkování, rozproudíme lymfu Gua sha kamenem a prokrvíme jadeitovým Face Rollerem. Během 30ti minutové masáže dekoltu a obličeje zapomenete na veškeré starosti všedních dní a dokonale si odpočinete.

Doba trvání ošetření je 90 min.

Cena služby je 1 900 Kč