RELAXAČNÍ OŠETŘENÍ

Chcete se objednat na ošetření, ale ještě jste mě nikdy nenavštívila? Prosím objednejte se „CHCI SE OBJEDNAT – 1 NÁVŠTĚVA„. K Vaší první návštěvě získáte jako BONUS analýzu pleti.

Pokud máte pleť aknózní, trpíte rosaceou (růžovkou), máte velké množství červených žilek na pleti nebo už trpíte kuperózou, speciální ošetření pro Vaši pleť najdete v EXPRESNÍCH OŠETŘENÍCH

 

Jsou na Vaší pleti již patrné hlubší vrásky, kůže se zdá být málo „hutná“ a začíná být povadlá a málo pružná? Po aplikaci bude pleť vypnutá, hydratovaná a barevně sjednocená. Během ošetření a následné dny poté dochází k regeneraci kožních buněk v hloubce pokožky (ve škáře) a bude docházet k obnově kolagenových a elastinových vláken, která drží tvar a zajišťují pružnost Vaší pleti. Efekty ošetření se budou zvyšovat po následující 3 dny díky použitým aktivním látkám. Během ošetření zrelaxujete při 20ti minutové masáži dekoltu a obličeje.

Doba trvání ošetření je 90 min.

Účinné aktivní látky: BIO-placenta, biopeptidový komplex, liposomální rybí kolagen a další – dle potřeb Vaší pleti.

1 590 Kč

Pociťujete, že Vaše pleť začíná ztrácet pevnost a pružnost? Chtěly byste mít opět pleť vypnutou,  vyhlazené vrásky a barevně sjednocenou pokožku? Po ošetření bude pleť vypnutá a hydratovaná. Účinky ošetření se projeví nejen hned po ošetření, ale dalších 12 hodin budou v pleti pracovat aktivní látky. Největší efekt nastane druhý den po probuzení, kdy pokožka během spánku zregeneruje. Během ošetření zrelaxujete při 20ti minutové masáži dekoltu a obličeje.

Doba trvání ošetření je 120 min.

Účinné aktivní látky: Biopeptidový komplex, liposomální kolagen, SynAke, Phytodermina Lifting®, kyselina hyaluronová  a další – dle potřeb Vaší pleti.

1 390 Kč

Pociťujete, že je Vaše pleť napjatá, jako by Vám byla malá? Při dotyku se dokonce může pleť zdát hrubá a pod pokožkou cítíte jemnou krupičku a pokud používáte make-up, jsou vidět na obličeji šupinky? Pak je toto ošetření vhodné právě pro Vás. Během ošetření pleť hloubkově zhydratujeme. Opět se budete cítit komfortně a i Váš make-up bude znovu perfektní. Účinky ošetření se projeví hned po ošetření a pokud dodržíte domácí péči dle mých rad, pleť zůstane dlouhodobě ve formě. Během ošetření zrelaxujete při 20ti minutové masáži dekoltu a obličeje.

Doba trvání ošetření je 120 min.

Účinné aktivní látky: Biopeptidový komplex, liposomální kolagen, SynAke, kyselina hyaluronová, aminokyseliny, vitamíny a další – dle potřeb Vaší pleti.

1 290 Kč

Trápí Vás nadměrné množství mazu, rozšířené a ucpané póry, nebo jen černé tečky a zanesená pleť? Vaši pokožku důkladně vyčistím pomocí ultrazvukové špachtle a enzymatického nebo AHA peelingu. Po vyčištění plet zklidním séry a maskami vhodnými pro Vaši pokožku. Po ošetření budete odcházet se zklidněnou a barevně sjednocenou pletí a nemusíte se obávat žádného zarudnutí ani dalších barevných projevů na pleti. Během ošetření zrelaxujete při 20ti minutové masáži dekoltu a obličeje.

Doba trvání ošetření je 90 min.

Účinné aktivní látky: BIO-placenta, biopeptidový komplex, kyselina hyaluronová a další – dle potřeb Vaší pleti.

1190 Kč