5denní MINI KURZ

🌟 Všimla jste si jemných vrásek okolo očí a teď přemýšlíte, co s tím? Ano vím, že pár vrásek od smíchu je sexy (já si ty svoje taky hýčkám – 20 mi bylo už 2x), ale fakt jen pár!

🌟 Večer si odlíčíte řasenku, ale ráno se stejně probouzíte s černými kruhy pod očima od zbylé maskary?

🌟 A víte, že i ten nejlepší krém nebo sérum nebude správně fungovat, když pod ním budete mít zbytky řasenky nebo špatně odlíčenou pleť?

🌟 Nebo jste se právě rozhodla, že se svému očnímu okolí budete víc věnovat, ale chcete se o oči starat správně, aby z toho nebylo víc škody než užitku?

A jaké by to bylo, kdybyste:

🌟 znala pár jednoduchých triků, jak oči pořádně odlíčit a přitom jste jemné oční okolí zbytečně nenamáhala? 

🌟 se naučila ty správné tahy na odstranění řasenky, linek nebo očních stínů tak, abyste si vrásky ještě nezhoršovala?

🌟 se dozvěděla jak správně nanést oční sérum nebo krém, abyste oči nezatěžovala a zbytečně vás nepálily?

Hmm, zní to dobře, že?!
V tom případě se na Vás těším na 5denním MINI kurzu.

🌟 je to trošku věda, ale spolu to v pohodě zvládneme

🌟 dozvíte se, kdy máte být trpělivá a kdy nemusíte

🌟 dozvíte se, jak správně použít různé typy odličovacích přípravků – kdy použít ruce a kdy raději tampónky

🌟 zjistíte, jak sama doma zjistilíte stav kůže vašeho očního okolí a jak to použít i na jiných partií obličeje

A jak Vám pomůžu k zářivým očím?

Poznáte základní principy


Je pokožka očního okolí stejná jako ostatní pleť obličeje?
Je možné si špatnou péčí o oči zhoršit vrásky?
Co má společného Vaše pleť s pánvičkou po smažení řízků?

Z jednotlivých dílků složíme celý obraz


A co babské rady se sáčky od čaje, platí vždy a nebo vůbec?
Potřebuji na oči jiný odličovač? Budete překvapená, jak málo stačí k správné péči, která je rychlá a efektivní!

Zamilujete se do svých očí


Buďte už od rána za královny a rozzářete si den hned z kraje. Pěkně od úsvitu až do soumraku.
Milujte své oči, jsou okny k vaší duši!

A proč se máte svěřit do péče právě mě?

Do svých 33 let jsem kosmetiku brala jako něco nepochopitelného. Stávala jsem v drogerii úplně zoufalá a nevěděla, co si koupit. Vím přesně jak se cítíte! Teď už ale rozumím funkci kůže, znám její potřeby a neskutečně se těším na vaše AHA momenty: "Tý brďo, to je takhle jednoduché?", "Konečně to dává smysl", "Aha, to je super trik"! A nebojte, se mnou to už nebude žádná věda! Učila jsem ostatní kosmetičky, aby se se svými klientkami domácí péči probíraly, ale většina si to bohužel nechává pouze pro sebe. A tak péči o pleť chci prostě učit rovnou vás! A taky tak trochu rozumím chemii...;-). Díku svým spokojeným klientkám, které vyslyšely mé rady, vidím jejich úžasné proměny, pokud si doma na sebe udělají každý den několik minut čas. Pojďte se mnou prožít tu změnu i vy!

Jak to bude probíhat?

Má podpora ve FB skupině

Pro tento Mini kurz je vytvořena speciální FB skupinu, kde budete mít soukromí, mou podporu kde a budu reagovat na vaše dotazy.
Ve skupině zůstanu ještě jeden týden po skončení kurzu a pak skupinu uspím.

Videa a e-mailová shrnutí

Každý den kurzu ode mě přijde e-mail s denním tématem nebo postupem.
Texty budou jak ve skupině tak ve vašem e-mailu, videa najdete pouze ve skupině ve speciálních lekcích.

Váš BONUS

Jak na tvar a přirozené obočí

Víte, že obočí udává 80 % výrazu vašeho výrazu obličeje? Ukáži vám, jak tvar obočí dokáže ovlivnit to, zda budete vypadat přísně nebo mile. A dozvíte se, jak správně zvýraznit obočí tak, aby bylo přirozené. A co na zvýraznění obočí raději nepoužívat.

Bohužel tento kurz už skončil!

Pokud byste ale o kurz měla zájem, zapište se a jakmile bude kurz opět v nabídce, ozvu se vám.

A jak se u mě mé klientky cítí?

Na kávičku s kosmetičkou - K Magdě jsem se chystala už dlouho. Tak dlouho, že než jsem se rozhoupala, přišla 2. vlna koronakrize 😉. Využila jsem proto její online služby. Příjemně mě překvapilo, co všechno se o své pleti a o tom, jak o ni pečovat, mohu dozvědět přes ZOOM. Magda je profík s lidským přístupem, umí věci zjednodušovat a její rady byly šité přímo mě na míru. Žádná univerzální moudra, ale konkrétní rady. Po konzultaci jsem dostala i skvěle zpracované materiály. Vynikající práce
V minulosti jsem prošla několika kosmetickými salóny. Nemůžu říct, že bych byla vždy nespokojená, ale chyběla mi důvěra. Teď v péči Magdy pociťuji, jak je právě důvěra důležitá. Člověk se může naprosto uvolnit a nechat se opečovávat. Proto se těším na další příště!
Lucie Štěpánková
herečka
Vážená paní Michlová, cca 20 let využívám služeb kosmetické péče. Nikdy jsem se nesetkala s tak nadstandardním přístupem ke klientovi. Vaše individuální péče je přesně šitá na míru k aktuálním potřebám. Kromě profesionální péče zároveň poskytujete důležité informace o tom, jak který krémík v pokožce funguje, takže i laik konečně porozumí. Děkuji za Vaši profesionalitu, péči a váš vřelý a lidský přístup. Děkuji za to, že mohu být Vaší stálou klientkou, kterou svou péčí pěkně rozmazlujete :-). Děkuji za Vás.
Helena Razáková
ředitelka MŠ
U Magdy se cítím vždy jako doma, dovede navodit příjemnou atmosféru. A s pletí dělá divy.
Kristýna Tomiczková
právnička
K Magdě chodím na kosmetiku mnoho let. Kosmetiček jsem vyzkoušela několik a Magda je nejlepší. Vzhledem k tomu, že vystudovala chemii, věřím, že dokáže velmi dobře vyhodnotit složení produktů. Používá tedy kvalitní kosmetiku. Mám citlivou pleť, proto je to pro mě důležité. Pleťové masky, které používá, mají viditelný efekt již druhý den. Masáž je velmi příjemná. Navíc si kosmetiku vždy užiju.
Na svoji pleť jsem dost háklivá a roky jsem měla obavy svěřit svůj obličej do cizích rukou, ale Magda Michlová je naprosto skvělá! Vždycky mi dle aktuálního stavu pleti sestaví proceduru na míru. Magda svému oboru rozumí opravdu do hloubky a navíc má i chemické VŠ vzdělání, takže mám jistotu, že přesně ví, co a proč na můj obličej aplikuje. A také si tak můžu být jistá, že používá dermokosmetiku, která obsahuje opravdu účinné složky (a ne jen "navoněné cosi" v líbivých krabičkách). Vždy mi každý krok ochotně a pečlivě vysvětlí, dotazy zodpoví, poradí mi. Zároveň velice oceňuji její pozitivní, milý a osobní přístup ke klientům - vždy se cítím vítaná, nikam se nespěchá. Můj nejoblíbenější krok je závěrečná masáž obličeje - naprosto bombastická! Během ošetření vždy úžasně zrelaxuji (a někdy i usnu :-D) a odcházím s krásnou heboučkou pletí. Doporučuji všemi deseti!
Magdaléna Vágnerová
vědkyně

Těším se na Vás, milé ženy!

Ráda byste se zeptala na podrobnosti?  Prosím neváhejte a zavolejte mi, ráda Vám odpovím!

kosmetička Magda
736 541 206

Bohužel tento kurz už skončil!

Pokud byste ale o kurz měla zájem, zapište se a jakmile bude kurz opět v nabídce, ozvu se vám.