Workshop – Jak pečovat o pleť jednoduše, snadno, ale správně

elementy1

Používáte přírodní kosmetiku a chcete se dozvědět jak s ní správně zacházet?

elementy2

Ráda byste začala pečovat o pleť přírodní cestou?

elementy3

Je to pro vás péče o pleť spíš noční můra než radost, protože nevíte jak začít a co si pořídit?

elementy4

Stal se z vašeho nového krému zase jen krém na nohy?

elementy1

Na poličce v koupelně stojí několik druhů čištění a vy si nejste jistá, v jakém pořadí je použít?

Rozdelvac-web

A jaké by to bylo, kdybyste:

elementy1

v koupelně strávila denně pouze 5 minut ráno a večer a díky tomu zářila celý den?

elementy2

si už vždy byla jistá, kdy a co použít?

elementy4

měla na poličce 3 kosmetické výrobky, které bude tak snadné používat?

Rozdelvac-web

Zní to dobře, že?!
V tom případě se na Vás těším na Workshopu.

elementy1

Získáte návod na jednoduchou základní péči, ke které pak můžete přidávat další kroky, až se na ně budete cítit.

elementy2

Dozvíte se, kdy máte být trpělivá a kdy nemusíte.

elementy3

Uvidíte, kolik přípravku použít, aby byla vaše pleť vyživená a byla v kondici.

elementy4

Chce to trošku cvik a pár informací, ale spolu to v pohodě zvládneme.

elementy1

Vše budu ukazovat na své maličkosti, takže budete přesně vidět co a jak.

Rozdelvac-web

ZDARMA


v úterý 21. září
19:00 hodin


Jak správně používat přírodní kosmetiku

Rozdelvac-web

Jak to bude probíhat?

Workshop bude probíhat ve FB skupině.

Pokud nestihnete LIVE přenos, video ve skupině ještě pár dní zůstane k shlédnutí.

V e-mailu vám přijde informace o tom, jak se dostat do FB skupiny.

Pokud mail nenajdete v Primární poště, zkuste složku SPAM nebo Promoakce.

Rozdelvac-web
RNDr. Magdalena Michlová - přírodní kosmetický salon v Praze

A proč se máte svěřit do péče právě mě?

Do svých 33 let jsem kosmetiku brala jako něco nepochopitelného. Stávala jsem v drogerii úplně zoufalá a nevěděla, co si koupit. Vím přesně jak se cítíte!

Teď už ale rozumím funkci kůže, znám její potřeby a neskutečně se těším na vaše AHA momenty: "Tý brďo, to je takhle jednoduché?", "Konečně to dává smysl", "Aha, to je super trik"! A nebojte, se mnou to už nebude žádná věda!

Učila jsem ostatní kosmetičky, aby se se svými klientkami domácí péči probíraly, ale většina si to bohužel nechává pouze pro sebe. A tak péči o pleť chci prostě učit rovnou vás! A taky tak trochu rozumím chemii...;-).

Díku svým spokojeným klientkám, které vyslyšely mé rady, vidím jejich úžasné proměny, pokud si doma na sebe udělají každý den několik minut čas. Pojďte se mnou prožít tu změnu i vy!

Rozdelvac-web

Jak se u mě mé klientky cítí?

Na kávičku s kosmetičkou - K Magdě jsem se chystala už dlouho. Tak dlouho, že než jsem se rozhoupala, přišla 2. vlna koronakrize 😉. Využila jsem proto její online služby. Příjemně mě překvapilo, co všechno se o své pleti a o tom, jak o ni pečovat, mohu dozvědět přes ZOOM. Magda je profík s lidským přístupem, umí věci zjednodušovat a její rady byly šité přímo mě na míru. Žádná univerzální moudra, ale konkrétní rady. Po konzultaci jsem dostala i skvěle zpracované materiály. Vynikající práce
V minulosti jsem prošla několika kosmetickými salóny. Nemůžu říct, že bych byla vždy nespokojená, ale chyběla mi důvěra. Teď v péči Magdy pociťuji, jak je právě důvěra důležitá. Člověk se může naprosto uvolnit a nechat se opečovávat. Proto se těším na další příště!
Lucie Štěpánková
herečka
Vážená paní Michlová, cca 20 let využívám služeb kosmetické péče. Nikdy jsem se nesetkala s tak nadstandardním přístupem ke klientovi. Vaše individuální péče je přesně šitá na míru k aktuálním potřebám. Kromě profesionální péče zároveň poskytujete důležité informace o tom, jak který krémík v pokožce funguje, takže i laik konečně porozumí. Děkuji za Vaši profesionalitu, péči a váš vřelý a lidský přístup. Děkuji za to, že mohu být Vaší stálou klientkou, kterou svou péčí pěkně rozmazlujete :-). Děkuji za Vás.
Helena Razáková
ředitelka MŠ
U Magdy se cítím vždy jako doma, dovede navodit příjemnou atmosféru. A s pletí dělá divy.
Kristýna Tomiczková
právnička
K Magdě chodím na kosmetiku mnoho let. Kosmetiček jsem vyzkoušela několik a Magda je nejlepší. Vzhledem k tomu, že vystudovala chemii, věřím, že dokáže velmi dobře vyhodnotit složení produktů. Používá tedy kvalitní kosmetiku. Mám citlivou pleť, proto je to pro mě důležité. Pleťové masky, které používá, mají viditelný efekt již druhý den. Masáž je velmi příjemná. Navíc si kosmetiku vždy užiju.
Na svoji pleť jsem dost háklivá a roky jsem měla obavy svěřit svůj obličej do cizích rukou, ale Magda Michlová je naprosto skvělá! Vždycky mi dle aktuálního stavu pleti sestaví proceduru na míru. Magda svému oboru rozumí opravdu do hloubky a navíc má i chemické VŠ vzdělání, takže mám jistotu, že přesně ví, co a proč na můj obličej aplikuje. A také si tak můžu být jistá, že používá dermokosmetiku, která obsahuje opravdu účinné složky (a ne jen "navoněné cosi" v líbivých krabičkách). Vždy mi každý krok ochotně a pečlivě vysvětlí, dotazy zodpoví, poradí mi. Zároveň velice oceňuji její pozitivní, milý a osobní přístup ke klientům - vždy se cítím vítaná, nikam se nespěchá. Můj nejoblíbenější krok je závěrečná masáž obličeje - naprosto bombastická! Během ošetření vždy úžasně zrelaxuji (a někdy i usnu :-D) a odcházím s krásnou heboučkou pletí. Doporučuji všemi deseti!
Magdaléna Vágnerová
vědkyně
Rozdelvac-web

Těším se na vás, milé ženy!