EXPRESNÍ OŠETŘENÍ

Chcete se objednat na ošetření, ale ještě jste mě nikdy nenavštívila? Prosím objednejte se „CHCI SE OBJEDNAT – 1 NÁVŠTĚVA„. K Vaší první návštěvě získáte jako BONUS analýzu pleti.

Jsou na Vaší pleti již patrné hlubší vrásky, kůže se zdá být málo „hutná“ a začíná být povadlá a málo pružná? Po aplikaci bude pleť vypnutá, hydratovaná a barevně sjednocená. Během ošetření a následné dny poté dochází k regeneraci kožních buněk v hloubce pokožky (ve škáře) a bude docházet k obnově kolagenových a elastinových vláken, která drží tvar a zajišťují pružnost Vaší pleti. Efekty ošetření se budou zvyšovat po následující 3 dny díky použitým aktivním látkám.

Doba trvání ošetření je 60 min

Účinné aktivní látky: BIO-placenta, biopeptidový komplex, liposomální rybí kolagen a další – dle potřeb Vaší pleti.

1 390 Kč

Ošetření pro ženy, které trápí rosacea (růžovka) v neaktivní fázi, kuperóza, atopický ekzém nebo lupenka a hledají šetrné ale účinné ošetření. Po aplikaci bude pleť zklidněná a barevně sjednocená. Zároveň dojde i k vypnutí, omlazení a hydratovaci pokožky. Během ošetření a následné dny poté dochází k regeneraci kožních buněk. Efekty ošetření se budou zvyšovat po následující 3 dny díky použitým aktivním látkám.

Doba trvání ošetření je 60 min.

Účinné aktivní látky: BIO-placenta, biopeptidový komplex, liposomální rybí kolagen, Alpaflor® Alp-Sebum®  a další – dle potřeb Vaší pleti.

1 390 Kč

Trápí Vás akné? Je jedno, zda Vám je 15 nebo 40 let, vždy jde o velmi nepříjemný stav. Pokožku ošetřím Dojde k potlačení zánětu, úpravě mazotoku, obnově ochranné produkty speciálně vyvinutými pro aknózní pleť, které tlumí zánět a upravují přirozenou ochranou bariéru pokožky a nastavují správnou hydrataci. Během ošetření bude na pokožku použita Světelná terapie modrým světlem, které pomáhá ničit bakterie způsobující akné. Po aplikaci bude pokožka důkladně vyčištěná, zklidněná a hydratovaná. 

Doba trvání ošetření je 70 min.

Účinné aktivní látky: BIO-placenta, biopeptidový komplex, liposomální rybí kolagen, Alpaflor® Alp-Sebum®  a další – dle potřeb Vaší pleti.

 

1190 Kč

Trápí Vás nadměrné množství mazu, rozšířené a ucpané póry, nebo jen černé tečky a zanesená pleť? Vaši pokožku důkladně vyčistím pomocí ultrazvukové špachtle a enzymatického nebo AHA peelingu. Po vyčištění pleť zklidním séry a maskami vhodnými pro Vaši pokožku. Po ošetření budete odcházet se zklidněnou a barevně sjednocenou pletí a nemusíte se obávat žádného zarudnutí ani dalších barevných projevů na pleti.

Doba trvání ošetření je 60 min.

Účinné aktivní látky: BIO-placenta, biopeptidový komplex, kyselina hyaluronová a další – dle potřeb Vaší pleti.

 

990 Kč