Kosmetická kúra

Regenerační ošetření pleti

Pociťujete, že Vaše pleť začíná ztrácet pevnost a pružnost? Chtěly byste mít opět pleť vypnutou,  vyhlazené vrásky a barevně sjednocenou pokožku? Po ošetření bude pleť vypnutá a hydratovaná.

Díky účinné přírodní kosmetice bude vaše pleť rozzářená a svěží. Hloubkové čištění pleti a hydratace pomůže k účinějšímu působení aktivních přírodníc látek během celého ošetření. Při 20ti minutové relaxační masáži dekoltu a obličeje, díky které se přírodní účinné látky dostanou hlouběji do pokožky, dokonale a hluboce zrelaxujete.


Doba trvání ošetření je 90 min.

Cena služby je 1 600 Kč

Hloubkové čištění a hydratace

Trápí vás velké množství mazu, rozšířené a ucpané póry, nebo jen černé tečky a zanesená pleť? Vaši pokožku důkladně vyčistím pomocí ultrazvukové špachtle. Po vyčištění pleť zklidním séry a maskami vhodnými pro Vaši pokožku. Po ošetření budete odcházet se zklidněnou a barevně sjednocenou pletí a nemusíte se obávat žádného zarudnutí ani dalších barevných projevů na pleti. Vaše pleť bude vláčná a již na druhý den uvidíte žádaný efekt.
Ošetření je vhodné i pro aknózní a problematickou pleť trpící lupenkou, růžovkou nebo atopickým ekzémem. Při první návštěvě vše probereme a péči upravíme dle situace.

Doba trvání ošetření je 60 min.

Cena služby je 1400 Kč

Ošetření náctiletých - aknózní pleť

Objevují se na pleti vašich ratolestí černé tečky, rozšířené póry nebo krupička? Nebo už trápí vaši dceru nebo syna akné?
Nečekejte až se vše jestě zhorší. Čím dřív se s problémem začne pracovat, tím lépe. Je jedno, zda je dítěti 11 nebo 20 let, vždy jde o velmi nepříjemné stavy.
Přijďte spolu, posoudím stav a proberu s vámi důležitost domácí péče, možnosti řešení na doma, u mě nebo vám doporučím lékaře. Pokožku budu hýčkat přírodními produkty, které jemně a šetrně ošetří právě dětskou pleť. Dojde k potlačení zánětu, úpravě mazotoku, obnově ochranné kožní bariéry.  Po aplikaci bude pokožka důkladně vyčištěná, zklidněná a hydratovaná. 

Doba trvání ošetření je 60 min.

Cena služby je 1300 Kč