Workshop – Jak pečovat o pleť jednoduše, snadno, ale správně

🌟 Chcete mít zářivou pleť od probuzení až do večera, ale nechcete kvůli tomu trávit v koupelně moře času

🌟 Ráda byste začala pečovat o pleť, ale je to pro vás spíš noční můra než radost, protože nevíte jak začít?

🌟 Stal se z vašeho nového krému zase jen krém na nohy?

🌟 Na poličce v koupelně stojí několik druhů čištění a vy si nejste jistá, v jakém pořadí je použít

A jaké by to bylo, kdybyste:

🌟 v koupelně strávila denně pouze o 5 minut víc času ráno a večer a díky tomu zářila celý den?

🌟 si už vždy byla jistá, kdy a co použít?  

🌟 měla na poličce 3 kosmetické výrobky, které bude tak snadné používat?

Hmm, zní to dobře, že?!
V tom případě se na Vás těším na LIVE Workshopu

🌟 získáte návod na jednoduchou základní péči, ke které pak můžete přidávat další kroky, až se na ně budete cítit

🌟 dozvíte se, kdy máte být trpělivá a kdy nemusíte

🌟 pochopíte použití různých typů odličovacích přípravků – kdy který použít a proč – a že opravdu nemusíte mít všechny

🌟 chce to trošku cvik a pár informací, ale spolu to v pohodě zvládneme

Přidejte se na
LIVE Workshop

ZDARMA

ve čtvrtek 28. ledna
19:00 hodin

Jak to bude probíhat?

Workshop bude probíhat ve FB skupině.

Pokud nestihnete LIVE přenos, video ve skupině ještě týden zůstane k shlédnutí.

V e-mailu vám přijde informace o tom, jak se dostat do FB skupiny.

Pokud mail nenajdete v Primární poště, zkuste složku SPAM nebo Promoakce

Kdo jsem já?

A proč se máte svěřit do péče právě mě?

Do svých 33 let jsem kosmetiku brala jako něco nepochopitelného. Stávala jsem v drogerii úplně zoufalá a nevěděla, co si koupit. Vím přesně jak se cítíte!

Teď už ale rozumím funkci kůže, znám její potřeby a neskutečně se těším na vaše AHA momenty: "Tý brďo, to je takhle jednoduché?", "Konečně to dává smysl", "Aha, to je super trik"! A nebojte, se mnou to už nebude žádná věda!

Učila jsem ostatní kosmetičky, aby se se svými klientkami domácí péči probíraly, ale většina si to bohužel nechává pouze pro sebe. A tak péči o pleť chci prostě učit rovnou vás! A taky tak trochu rozumím chemii...;-).

Díku svým spokojeným klientkám, které vyslyšely mé rady, vidím jejich úžasné proměny, pokud si doma na sebe udělají každý den několik minut čas. Pojďte se mnou prožít tu změnu i vy!

A jak se u mě mé klientky cítí?

Na kávičku s kosmetičkou - K Magdě jsem se chystala už dlouho. Tak dlouho, že než jsem se rozhoupala, přišla 2. vlna koronakrize 😉. Využila jsem proto její online služby. Příjemně mě překvapilo, co všechno se o své pleti a o tom, jak o ni pečovat, mohu dozvědět přes ZOOM. Magda je profík s lidským přístupem, umí věci zjednodušovat a její rady byly šité přímo mě na míru. Žádná univerzální moudra, ale konkrétní rady. Po konzultaci jsem dostala i skvěle zpracované materiály. Vynikající práce
V minulosti jsem prošla několika kosmetickými salóny. Nemůžu říct, že bych byla vždy nespokojená, ale chyběla mi důvěra. Teď v péči Magdy pociťuji, jak je právě důvěra důležitá. Člověk se může naprosto uvolnit a nechat se opečovávat. Proto se těším na další příště!
Lucie Štěpánková
herečka
Vážená paní Michlová, cca 20 let využívám služeb kosmetické péče. Nikdy jsem se nesetkala s tak nadstandardním přístupem ke klientovi. Vaše individuální péče je přesně šitá na míru k aktuálním potřebám. Kromě profesionální péče zároveň poskytujete důležité informace o tom, jak který krémík v pokožce funguje, takže i laik konečně porozumí. Děkuji za Vaši profesionalitu, péči a váš vřelý a lidský přístup. Děkuji za to, že mohu být Vaší stálou klientkou, kterou svou péčí pěkně rozmazlujete :-). Děkuji za Vás.
Helena Razáková
ředitelka MŠ
U Magdy se cítím vždy jako doma, dovede navodit příjemnou atmosféru. A s pletí dělá divy.
Kristýna Tomiczková
právnička
K Magdě chodím na kosmetiku mnoho let. Kosmetiček jsem vyzkoušela několik a Magda je nejlepší. Vzhledem k tomu, že vystudovala chemii, věřím, že dokáže velmi dobře vyhodnotit složení produktů. Používá tedy kvalitní kosmetiku. Mám citlivou pleť, proto je to pro mě důležité. Pleťové masky, které používá, mají viditelný efekt již druhý den. Masáž je velmi příjemná. Navíc si kosmetiku vždy užiju.
Na svoji pleť jsem dost háklivá a roky jsem měla obavy svěřit svůj obličej do cizích rukou, ale Magda Michlová je naprosto skvělá! Vždycky mi dle aktuálního stavu pleti sestaví proceduru na míru. Magda svému oboru rozumí opravdu do hloubky a navíc má i chemické VŠ vzdělání, takže mám jistotu, že přesně ví, co a proč na můj obličej aplikuje. A také si tak můžu být jistá, že používá dermokosmetiku, která obsahuje opravdu účinné složky (a ne jen "navoněné cosi" v líbivých krabičkách). Vždy mi každý krok ochotně a pečlivě vysvětlí, dotazy zodpoví, poradí mi. Zároveň velice oceňuji její pozitivní, milý a osobní přístup ke klientům - vždy se cítím vítaná, nikam se nespěchá. Můj nejoblíbenější krok je závěrečná masáž obličeje - naprosto bombastická! Během ošetření vždy úžasně zrelaxuji (a někdy i usnu :-D) a odcházím s krásnou heboučkou pletí. Doporučuji všemi deseti!
Magdaléna Vágnerová
vědkyně

Těším se na Vás, milé ženy!